TOK YAPI KİMYASALLARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

1988 yılında,  Taç Boya San.Tic.Ltd. Şti. olarak Ankara/Ostim’de kurulmuş olup, her türlü boya (inşaat ve sanayi boyaları) ve dış cephe özel kaplamalar üretimi yapan, daha sonra 2000 yılında Hasanoğlan Yol Kavşağı’nda yapılan, 10.000 m2 arsa üzerine kurulu, 4000 m2 kapalı alanı olan modern fabrikasında faaliyetine devam etti. Küçük bir atölyede başlayıp, 30 yılda kazandığı engin tecrübesiyle, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi ürünler üretip, büyük bir sanayi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Sektörün ilk Epoksi Boya üretici firmalarından olup, kurulduğu günden itibaren AR-GE çalışmalarına önem vermesinin sonucunda sektöre yenilikçi ürünler katmıştır. Bu ürünlerin başında gelen Plas’coll Püskürtme Sıva, dekoratif görünümü, ince ve kalın dokulu uygulanabilen, su geçirimsizlik özelliği ve tüm yüzeylerde uygulama kolaylığı sayesinde tercih edilen bir üründür. Standart üretimler dışında arayış içerisine girmişken, yaklaşık üç yıllık AR-GE çalışmasından sonra DSİ sulama kanallarında kullanılan, daha ileri aşamasında bütün inşaatlarda dilatasyonlarda kullanılacak Plas’coll Elastomerik Reçine Esaslı Derz Dolgu malzemesinin üretimine başlamıştır.

 

Tok Yapı Kimyasalları San.Tic.Ltd.Şti., yeniliklere açık bir şirket olarak, müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde ve zamanında karşılamak, sunduğu çözümler ile mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak doğrultusunda, Ostim Sanayi Bölgesi’nde faaliyetine devam etmektedir.

Misyonumuz

Misyonumuz, bir yandan müşterilerimize mümkün olan en kaliteli profosyonel hizmeti verirken ; malzeme, uygulama güvenirliliği ,ürün, uygulama çeşitliliği ve fiyatı ile en çok tercih edilen firma olarak Türkiye geneline sektörümüzde lider ve güvenilir bir kuruluş olmaktır.

İnsana, çevreye ve doğaya duyduğumuz saygıyı siparişin alınmasından teslimine kadar geçen her aşamada işlemlere ve ürünlere yansıtmak sureti ile ülkemizde ve dünyada örnek alınacak bir kurum haline gelmeyi hedefliyoruz. Sektörümüzün olmazsa olmazı olan yeniliğe ve değişime açık inovatif anlayışı ile daime ileriye dönük hedefler belirliyoruz.

 

Sektörde lider olmayı hedefleyen Tok Yapı Kimyasalları, müşteri odaklılık stratejisi kapsamında, müşterilerine en iyi ürün ve hizmeti sunmak, yeni müşteriler kazanmanın yanında müşteri bağlılığı sağlamak ve mutlak müşteri memnuniyetini artırmak için faaliyetlerini sürekli iyileştirmektedir.

Vizyonumuz

Müşteri  istekleri doğrultusunda ürün ve hizmetlerimi daima geliştirerek müşteri memnuniyetini sağlamak. Değişen ve gelişen Yapı Kimyasalları konusunda ülkemizin önde gelen şirketlerinden olmaya devam etmek. Suanki geldiğimiz konumu koruyarak daha da ilerleyebilmekDeneyimlerimize deneyim tecrübelerimize tecrübeler ekleyerek her gecen gün doğru kararlarla uygulamalarımıza devam etmek

25 Nisan 2024